Marcel Kosters winnaar achtste Joop Meure Toernooi

Eindstand

20160326 170016Marcel Kosters niet alleen voorzitter HDC en organisator van het Joop Meure toernooi, maar deze keer ook nog eens de winnaar!

Gedetailleerde eindstand in pdf
                          cat    pnt  wp  sb

 1 Marcel Kosters         A   7 - 12  63 104
 2 Mike Koopmanschap      A   7 - 12  60  98
 3 Mark Deurloo           A   7 - 11  60  86
 4 Jos Eggen              A   7 - 10  64  87
 5 Stefan Stolwijk        A   7 - 10  63  78
 6 Nico Leemberg          A   7 - 10  59  82
 7 Hans Tangelder         A   7 - 10  53  68
 8 Berke Yigitturk        B   7 -  9  59  67
 9 Roy Coster             A   7 -  9  58  63
10 Dick Siegers           A   7 -  9  55  67
11 Max Doornbosch         B   7 -  9  55  67
12 Roberto Vesciano       A   7 -  9  51  58
13 Fabian Snijder         A   7 -  9  50  60
14 Stella van Buuren      B   7 -  9  50  59
15 Jan Maarten Koorn      B   7 -  8  55  54
16 Rob van de Klashorst   B   7 -  8  54  59
17 Ron Tielrooij          A   7 -  8  54  48
18 Carlo Koopman          B   7 -  8  52  56
19 Ferdi Uilhoorn         C   7 -  8  51  52
20 Gerard van Velzen      B   7 -  8  51  45
21 Bertus Groot           B   7 -  8  50  54
22 Peter Schipper         B   7 -  8  48  52
23 Willem Keessen         B   7 -  8  48  49
24 Rene Runhaar           C   7 -  7  49  40
25 Rudi van Velzen        C   7 -  7  49  39
26 Maurits de Vries       C   7 -  7  49  38
27 Frans Elzenga          B   7 -  7  48  41
28 Peter van de Velden    B   7 -  7  48  40
29 Joep Kerkhoff          C   7 -  7  46  35
30 Theo Tesselaar         A   7 -  7  45  31
31 Marcel Doornbosch      B   7 -  6  55  41
32 Pieter Schoonderbeek   A   7 -  6  55  38
33 Jet Kok                C   7 -  6  51  29
34 Jan Esselman           B   7 -  6  50  32
35 Nicole Schouten        C   7 -  6  48  34
36 Bert Straetemans       B   7 -  6  47  36
37 Ruud Klein             C   7 -  6  46  28
38 Klaas de Krijger       C   7 -  6  45  26
39 Chris Moonen           C   7 -  5  49  26
40 Bart van Soest         D   7 -  5  48  32
41 Dimitri Otto           C   7 -  5  46  29
42 Jeroen Smit            D   7 -  5  41  18
43 Paul Smit              B   7 -  5  41  15
44 Rene van Dusschoten    D   7 -  5  40  19
45 Menno van Delft        D   7 -  5  40  17
46 Sjoerd van Hettema     C   7 -  5  37  19
47 Dennis Smit            D   7 -  4  42  14
48 Hasan Yigitturk        D   7 -  4  36   6
49 Angel Dittrich         E   7 -  3  37   7
50 Remco Volkers          D   7 -  3  33   5
51 Max van Dusschoten     E   7 -  2  34   8
52 Jan Snijders           D   7 -  1  30   2

20160326 170135

Fotoverslag Fam. Van Dusschoten

Het streven voor de jongste Van Dusschoten?:
20160321 183930 1De voorbereiding (onderlinge Haarlemse Damclub):
20160321 185944 1
20160321 192115 1

20160321 192932 1Nog even voorbereiden voor het toernooi zelf:
20160326 101823 1Hier moet het gebeuren:
20160326 103738 1

20160326 103743 1Informatie van de voorzitter:
20160326 104947 1
20160326 104950 1

Het is begonnen:
20160326 111937 1
20160326 111943 1
20160326 120900 1

20160326 140509 1
20160326 140515 1
20160326 140703 1

20160326 151438 1
20160326 151442 1
20160326 164637 1

20160326 164645 1En op het eind alweer de voorzitter aan het woord:
20160326 165112 1De prijs is binnen!:
20160326 165318 1

20160326 165351 1
20160326 165458 1
20160326 165905 1

20160326 180348 1De dag erna:
20160327 113213 1

Jean Marc Ndjofang wint zevende Joop Meure Toernooi

Verslag

2015 jmt 2Het alweer zevende Joop Meure Toernooi zondag bracht een bijzondere winnaar: vice wereldkampioen Jean Marc Ndjofang uit Kameroen. Ook Kampioen van Nederland en International Grootmeester Alexander Baljakin uit Arnhem vereerde het toernooi met zijn deelname, maar werd door Ndjofang en onze eigen HDC-ers Mark Deurloo en Stefan Stolwijk van het erepodium gehouden. Het feit dat het duel tussen Mark en Jean Marc bovendien in een nederlaag voor Jean Marc had kunnen eindigen, onderstreept de grootse prestatie van zowel Mark als Stefan (die elkaar lekker opstuwden) dit toernooi nog eens extra.

Ook weer van de partij waren broers Jeroen en Dennis Smit, kleinzoons van Joop Meure. Dit jaar trok Jeroen in het onderlinge duel aan het langste eind. In de barruimte ondertussen draaiden de allerjongsten (zeven jaar) warm met hun eerste potjes met de klok en toonden zich vastbesloten om volgend jaar zelf ook met de achtste editie mee te doen. Van de HDC-jeugd deden onze cracks Maurits, Noël en Rudi mee en lieten met hun prima scores zien, inmiddels moeiteloos met de senioren te kunnen meedraaien (volgend jaar verwachten we een frasering als 'moeiteloos korte metten met senioren maakten'). Maurits kwam zondag als sterkste HDC-jeugdspeler uit de strijd met een prima zeven uit zeven score, één wedstrijdpunt maar achter de door de KNDB tot Nationaal Talent gebombardeerde Berke Yigiturk uit Den Haag. Berke koos voor deelname in de hoofdklasse en deed het daar met een vierde plaats ook uitstekend. Ondertussen maakte de decennia lang verloren dambroeder André Beliën uit Heemstede ook zijn rentree, liet zien dat hij het edele spel niet verleerd is en schreef meteen de huisdam klasse op zijn naam.

Ook deze keer stond het toernooi weer onder de bezielende leiding van onze clubgenoot en internationaal arbiter Cor Verdel, bijgestaan door zijn vrouw Nel. Bas en Jessica van t Spaerne tekenden voor de gastvrijheid en verzorgden in de pauze een smakelijke lunch, terwijl Jenny Smit, dochter van Joop Meure, traditiegetrouw de prijzen uitreikte en het toernooi ondersteunde. Ook dit jaar was de familie Meure naast broers Jeroen en Dennis en dochter Jenny in grote getale aanwezig, terwijl zij de jongste Meure-telgen voorzichtig in aanraking brachten met dat prachtige spel van hun bijzondere overgrootvader.

Foto's van het toernooi (ook in originele resolutie) zijn te vinden in het langzaam groeiende online foto-archief van de Haarlemse Damclub op
https://www.flickr.com/photos/115059605@N07/sets/ - of via een van de TABS hierboven, evenals de eindstand - van het 2015 Joop Meure Rapid Toernooi.

Eindstand

                         klasse pnt wp  sb
 1 Jean Marc Ndjofang    ere     13 62 113

 2 Mark Deurloo          ere     11 64  97
 3 Stefan Stolwijk       ere     11 61  92
 4 Alexander Baljakin    ere     11 61  85
 5 Martin van Dijk       ere     10 63  84
 6 Lossine Savane        ere     10 56  72
 7 Soerin Jagram         ere      9 65  74
 8 Pieter Schooderbeek   hkl      9 60  65
 9 Ramon Sakidin         ere      9 58  67
10 Carlo Koopman         1e       9 56  65
11 Ruph Bhawanibhiek     ere      9 56  61
12 Fabian Snijder        ere      9 54  62
13 Peter van de Velden   hkl      9 48  51
14 Max Doornbosch        hkl      8 57  50
15 Berke Yigitturk       hkl      8 53  51
16 Wim Keessen           hkl      8 52  52
17 Peter Schipper        hkl      8 50  45
18 Gerard van Velzen     hkl      8 43  38
19 Ruud Kleijn           1e       7 55  49
20 Frans Teijn           hkl      7 51  37
21 Radjendra Jharap      ere      7 48  37
22 Rob van de Klashorst  1e       7 47  29
23 Nirandjar Mahabier    hkl      7 45  43
24 Bertus Groot          1e       7 44  34
25 Jaap de Jonge         ere      7 44  33
26 Maurits de Vries      jeugd    7 40  31
27 Marcel Doornbosch     1e       6 51  26
28 Soegrim Boedhram      1e       6 48  34
29 Andre Belien          huis     6 45  30
30 Arie van Diggele      1e       6 43  26
31 Joep Kerkhoff         1e       6 32  18
32 Klaas de Krijger      1e       5 51  29
33 R.Mathoera            1e       5 49  32
34 Paul Smit             hkl      5 49  29
35 Bert Roest            1e       5 49  21
36 Jeroen Smit           huis     5 48  25
37 Noël Neve             jeugd    5 43  27
38 Bert Straetemans      1e       5 28   9
39 Rudi van Velzen       jeugd    4 44  18
40 Dennis Smit           huis     4 35  10
41 Chris Moonen          1e       4 34   8
42 Ramom Ramkisoen       huis     3 42  17
43 Koos van Savooijen    1e       3 36   4
44 Tony van de Klashorst huis     0 36   0

Foto's

2015 jmt 1

2015 jmt 2

2015 jmt 3

2015 jmt 4

2015 jmt 5

2015 jmt 6

2015 jmt 7

2015 jmt 8

2015 jmt 9

2015 jmt 10

2015 jmt 11

2015 jmt 12

2015 jmt 13

2015 jmt 14

2015 jmt 15

2015 jmt 16

2015 jmt 17

2015 jmt 18

2015 jmt 19

2015 jmt 20

2015 jmt 21

2015 jmt 22

2015 jmt 23

2015 jmt 24

2015 jmt 25

2015 jmt 26

2015 jmt 27

2015 jmt 28

Eindstanden Joop Meure toernooi 2014

Ereklasse               1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8   Pt WP SB
 1 Leopold Sekongo      • 2 1 1 1 2 2 . . . . . 2 . . . . .   11 60 92
 2 Marcel Monteba       0 • . 1 1 2 . . 2 2 . . 2 . . . . .   10 57 74
 3 Mark Deurloo         1 . • . . 1 . 1 2 . 2 2 . . . . 1 .   10 50 71

Video's Joop Meure toernooi

Video 1

Video 2
De winst van Mike Koopmanschap op Stijn Tuytel in de laatste ronde.

2013: Koopmanschap wint 'Joop Meure'

[Haarlems Dagblad 25.3.2013]

Dammen * Mike Koopmanschap (24) uit Heerhugowaard heeft voor de tweede keer het Joop Meure Toernooi gewonnen. Zo'n tachtig huis- en clubdammers kwamen zaterdag in Denksportcentrum 't Spaerne bijeen voor de vijfde editie van dit evenement.

Verslag van een thuisdammer

Ik keek uit naar het Joop Meure toernooi omdat het altijd gezellig en gemoedelijk is. En je komt er altijd wel oud leden van de club tegen.

foto's 2013 (Andrew Tjon A Ong)

De (bijna) gehele fotoreportage van Andrew Tjon A Ong:

DSC 0113 - kopie
De traditionele prijzentafel van het gezellige Joop Meure Rapidtoernooi

Eindstanden Joop Meure toernooi 2013

Ereklasse                1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  Pt WP SB
 1 Mike Koopmanschap     • 1 2 1 . 2 . 1 . 2 . . 2 . . . . . . .  11 59 90
 2 Richard Mooser        1 • 2 1 . 2 . 1 . . . 2 . . . . . . . 2  11 53 78
 3 Erik van de Weerdhof  0 0 • 2 . . 2 . . 2 . . . 2 . 2 . . . .  10 57 70

foto's 2012

Joop Meure Toernooi 2012

Andrew Tjon A Ong maakte de volgende foto's en tekst bij de vierde editie:

De mooie gevulde prijzentafel, met daarnaast het portret van Joop Meure

uitslagen 2012

Ere klasse              1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  pt wp sb 
------------------------------------------------------------------------- 
 1 Mike Koopmanschap    * 1 1 1 2 . . . . 2 2 . . . 2 . . . . .  11 55 82
 2 Richard Mooser       1 * 1 . 1 2 . 2 1 . . 2 . . . . . . . .  10 58 81
 3 Stefan Stolwijk      1 1 * 2 . 1 . . . . . . . 2 . 1 1 . . .   9 54 69

uitslagen 2011

Jeugdklassement         Thuisdamklassement         Vrouwenklassement
1. Roy Fillekes         1. Dennis Smit             1. Dinie Nijmeijer
2. Emiel van der Sloot  2. Jeroen Smit             2. Tonny van de Klashorst
3. Sam Joosten          3. Dinie Nijmeijer
4. Birgit Timmerman     4. Wim Passchier
5. Larah van Egmond     5. Tonny van de Klashorst

Ereklasse             1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  pt sk sb
----------------------------------------------------------------------- 
 1 Stefan Stolwijk    • 1 1 . 2 1 . 2 . 2 2 . . . . . . . . .  11 60 91
 2 Mark Deurloo       1 • 2 . 0 . 2 . 2 . 2 . . 2 . . . . . .  11 59 89
 3 Mike Koopmanschap  1 0 • 2 1 2 2 . . . . . . . 2 . . . . .  10 62 82

uitslagen 2010

Uitslag Joop Meure toernooi 2010

GROEP A:                Pnt WP
 1. Richard Mooser       13 54
 2. Mark Deurloo         12 53
 3. Marcel Monteba       10 50

uitslagen 2009


Hoofdklasse     1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6  pt wp  sb
----------------------------------------------------------

 1 J.M.Ndjofang * 2 2 2 . 2 2 2 . . 2 . . . . .  14 56 112
 2 M.Deurloo    0 * 1 2 . 2 . . 2 2 . . . 2 . .  11 57  76
 3 J.Bos        0 1 * 1 2 2 2 . . . . . . . 2 .  10 58  69

© 2017 haarlemse damclub